Театралізована вистава «Осінній калейдоскоп»

/Files/images/ahmedulna_lv/DSC05046.JPG

24 листопада 2016 року в 3-В класі вчителем Ахмедуліною Л.В. проведено відкритий захід «Осінній калейдоскоп», спрямований на виховання любові до рідної землі, до культури, побуту і звичаїв українського народу.

Свято «Осінній калейдоскоп» проведено в формі театралізованої вистави. Господар та господиня запросили присутніх до вітальні, де й відбувалося дійство. В гості завітала красуня - Осінь із своїми друзями – місяцями. Діти щиро дякували тим , хто зростив урожай та тим, хто надбав коровай!

Присутні побували на веселому ярмарку. Одні продавали – інші купували, співали, сміялись та ще й жартували!!! Неочікуваним дивом для глядачів була поява на ярмарку циган з Ведмедем. Їх запальний танок, гадання циганок розвеселили присутніх. Батьки і самі не помітили, як стали активними учасниками вистави. Під кінець дійства господарі гостинно запросили присутніх до столу та почастували смачним короваєм.

Свято нікого не залишило байдужим.

/Files/images/ahmedulna_lv/DSC04981.JPG /Files/images/ahmedulna_lv/DSC04990.JPG /Files/images/ahmedulna_lv/DSC05000.JPG /Files/images/ahmedulna_lv/DSC05030.JPG /Files/images/ahmedulna_lv/DSC05035.JPG /Files/images/ahmedulna_lv/DSC05037.JPG /Files/images/ahmedulna_lv/image.jpg /Files/images/ahmedulna_lv/IMG_0746.JPG /Files/images/ahmedulna_lv/IMG_0752.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 11