ЗШ № 8 відзначила веселе спортивне свято «Шкільні олімпійські ігри»

В рамках відзначення Дня фізичної культури та спорту 7 вересня 2018 року в ЗШ І-ІІІ ступенів № 8 пройшло веселе спортивне свято «Шкільні олімпійські ігри».

/Files/images/vihovna/den_fzkulturi__sportu/P9076399.JPG

Традиційно воно проходить на початку вересня і є найбільш очікуваним заходом першого шкільного тижня. Школярі із захопленням чекають цього дня, щоб взяти участь у спортивних змаганнях, квестах, веселих руханках на свіжому повітрі, адже заняття фізкультурою загартовують не тільки тіло, а й дух людини, допомагають розвивати такі якості, як воля, цілеспрямованість, наполегливість, товариськість.

Свято відкрилося, як у стародавній Греції, із внесення Олімпійського факелу. Та щоб запалити його, могутній Зевс (роль якого вдало виконав вчитель фізкультури Рябчук І.Д.) запропонував учням роздобути іскорки вогню під час змагань.

/Files/images/vihovna/den_fzkulturi__sportu/P9076404.JPG

Олімпійські богині (Лущевська Ірина, Остапченко Ліза) нагадали учням, що символізує найбільш впізнаваний символ Олімпійських Ігор – п’ять різнокольорових кілець. А далі весело, із азартом та завзяттям проходили різноманітні змагання.

/Files/images/vihovna/den_fzkulturi__sportu/P9076427.JPG

/Files/images/vihovna/den_fzkulturi__sportu/P9076410.JPG

Цікаво пройшли заходи у початковій школі. Для учнів 1-4-х класів були організовані танцювально-розважальна програма «Весела зарядка», яку для малюків проводили запальні Фіксики, мультзал «Ура, спорт!», під час якого учні переглянули мультфільми спортивної тематики, спортивний квест «Рух – це здоров’я», естафета «Веселі старти».

/Files/images/vihovna/den_fzkulturi__sportu/P9076490.JPG

/Files/images/vihovna/den_fzkulturi__sportu/P9076516.JPG

/Files/images/vihovna/den_fzkulturi__sportu/P9076554.JPG

Учні 5-11-х класів взяли участь у змаганнях з настільного тенісу, піонерболу, футболу, легкої атлетики, стрибках через скакалку, підтягуваннях.

/Files/images/vihovna/den_fzkulturi__sportu/P9076603.JPG

Закінчилося свято тим, що діти зібрали разом всі іскорки Олімпійського вогню, отримані в ході змагань, що дозволило запалити Олімпійський факел.

Цим учні дуже порадували Зевса, тому всі класи отримали грамоти за активну участь та свідоме ставлення до занять фізичною культурою і спортом.

/Files/images/vihovna/den_fzkulturi__sportu/P9076684.JPG

За підсумками змагань можна сміливо заявити – перемогу отримали дружба та здоровий спосіб життя! І навіть невеликий короткочасний дощик не завадив!

/Files/images/vihovna/den_fzkulturi__sportu/P9136161.JPG

/Files/images/vihovna/den_fzkulturi__sportu/P9136159.JPG

/Files/images/vihovna/den_fzkulturi__sportu/0-02-0473d_full.jpg

Завдяки спільним зусиллям учителів та учнів день пройшов цікаво, діти отримали багато позитивних емоцій, а головним стало те, що спорт об’єднав усіх!

Переглянути більше фото: ФОТОАЛЬБОМ

Виховна служба школи
Кiлькiсть переглядiв: 63