Наші досягнення

/Files/images/ми - надія твоя, Україно.jpg

Вітаємо відмінників навчання 2017-2018 н. р.

Підведені підсумки 2017-2018 н.р. На високому рівні закінчили навчальний рік учні школи:

1. Бабарика Флорентина Сергіївна, учениця 3-А класу;
2. Бекетова Наталія Андріївна, учениця 3-А класу;
3. Зібров Кіріл Олексійович, учень 3-А класу;
4. Пашек Кіра Юріївна, учениця 3-А класу;
5. Риженко Аліна Валеріївна, учениця 3-А класу;
6. Різніченко Софія Андріївна, учениця 3-А класу;
7. Співакова Діана Андріївна, учениця 3-А класу;
8. Іванова Дар’я Сергіївна, учениця 3-Б класу;
9. Жайворонок Максим Едуардович, учень 3-Б класу;
10. Куцовол Денис Ігорович, учень 3-Б класу;
11. Сижко Андрій Олегович, учень 3-Б класу;
12. Атрощенко Артем Владиславович, учень 3-В класу;
13. Коваленко Анастасія Віталіївна, учениця 3-В класу;
14. Кучеренко Михайло Янович, учень 3-В класу;
15. Недзельський Богдан Русланович, учень 3-В класу;
16. Яременко Владислав Святославович, учень 3-В класу;
17. Андрійчук Єгор Сергійович, учень 4-А класу;
18. Дмитренко Рената Олександрівна, учениця 4-А класу;
19. Сідненко Каміла Вікторівна, учениця 4-А класу;
20. Снитка Максим Миколайович, учень 4-А класу;
21. Ремезас Артур Дмитрович, учень 4-А класу;
22. Ощепкова Дарія Сергіївна,учениця 4-Б класу;
23. Савченко Богдан Сергійович, учень 4-Б класу;
24. Коваленко Артем Миколайович, учень 4-В класу;
25. Лопата Аліна Євгеніївна, учениця 4-В класу;
26. Юдіна Аліна Олександрівна, учениця 4-В класу;
27. Авраменко Анна Іванівна, учениця 5-А класу;
28. Гриневич Софія Степанівна, учениця 5-А класу;
29. Порубаймєх Софія Дмитрівна, учениця 5-А класу;
30. Постіл Валерія Анатоліївна, учениця 5-А класу;
31. Романець Марія Володимирівна, учениця 5-А класу;
32. Сорока Зоряна Андріївна, учениця 5-А класу;
33. Марченко Руслан Дмитрович, учень 5-А класу;
34. Конькова Евеліна Олександрівна, учениця 5-Б класу;
35. Мартян Валерія Олександрівна, учениця 5-В класу;
36. Бочкарова Галина Миколаївна, учениця 6-А класу;
37. Коваценко Данило Олександрович, учень 6-А класу;
38. Бекетова Софія Андріївна, учениця 6-Б класу;
39. Крупа Наталія Олександрівна, учениця 6-Б класу;
40. Пасько Владислав Вікторович, учень 6-Б класу;
41. Бабарика Софія Сергіївна, учениця 7-Б класу;
42. Сербін Артем Сергійович, учень 7-Б класу;
43. Скіба Поліна Олексіївна, учениця 7-Б класу;
44. Гибало Ольга Станіславівна, учениця 8-Б класу;
45. Кожевніков Денис Євгенович, учень 9-А класу;
46. Невінчана Аліна Віталіївна, учениця 9-А класу;
47. Балим Інна Валентинівна, учениця 9-Б класу;
48. Булат Софія Едуардівна,учениця 9-Б класу;
49. Пономаренко Дмитро Анатолійович, учень 9-Б класу;
50. Ходос Валерія Юріївна, учениця 9-Б класу;
51. Пасько Ольга Володимирівна, учениця 11 класу

Такі високі досягнення можливі лише завдяки напруженій праці дитини, підтримці та заохоченню батьків, щоденній кропіткій роботі вчителів.

Педагогічний колектив школи пишається відмінниками і висловлює подяку батькам, які є справжніми партнерами в навчанні, та сприяють тому, щоб діти здобували якісну освіту.




Обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу "Український сувенір"

/Files/images/nash_dosyagnennya/Scan_20150202_143933.jpg


Конкурс "Шкільна журналістика"

/Files/images/nash_dosyagnennya/Грамота.jpg

/Files/images/nash_dosyagnennya/Подяка.jpg


Кiлькiсть переглядiв: 126